Jennifer Lawrence niewystarczająco ładna, by zagrać Sharon Tate

Jennifer Lawrence niewystarczająco ładna, by zagrać Sharon Tate
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Lawrence niewystarczająco ładna, by zagrać Sharon Tate

Jennifer Lawrence niewystarczająco ładna, by zagrać Sharon Tate

Debra Tate uważa, że Jennifer Lawrence nie jest najlepsza, a na pewno nie najładniejszą kandydatką do roli jej siostry, Sharon Tate.

W Hollywood trwają przygotowania do filmu o zabójstwach sekty Mansona. Oczywiście jednym z wątków, będzie zabójstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego.

Do roli Tate przymierzane są Margot Robbie ("Legion samobójców") i Jennifer Lawrence ("Poradnik pozytywnego myślenia"). Zdaniem Debry Tate, Robbie to lepsza kandydatka. - Obydwie są świetnymi aktorkami, ale wybrałabym Margot, z uwagi na jej urodę - mówi siostra. - Jest nawet podobna do Sharon. Jennifer nie jest wystarczająco ładna.

Reżyserią niezatytułowanego filmu zainteresowany jest Quentin Tarantino. W obsadzie znaleźć mają się także Brad Pitt i Samuel L. Jackson.

W założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 roku dokonali mordu na Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej