Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino

Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino

Jennifer Lawrence u Quentina Tarantino

W sieci pojawiły się informacje, iż Jennifer Lawrence negocjuje warunki udziału w filmie "The Hateful Eight" Quentina Tarantino.

Bohaterami westernu będzie tytułowa ósemka, wśród której znajduje się jedna kobieta, więźniarka Daisy Domergue. Akcja obrazu ma rozegrać się po Wojnie Secesyjnej, w małym miasteczku w Wyoming.

W kwietniu odbyło się czytanie scenariusza, podczas którego w rolę Daisy Domergue wcielały się Zoe Bell i Amber Tamblyn. Żadna z nich nie została jednak oficjalnie obsadzona w filmie. Według niepotwierdzonych źródeł, rola więźniarki przypadnie właśnie Jennifer Lawrence.

W obsadzie westernu mają znaleźć się także Bruce Dern, Kurt Russell, Michael Madsen, James Remar, Walton Goggins oraz Samuel L. Jackson. Zdjęcia będą kręcone zimą tego roku.

Projekt Quentina Tarantino nawiązuje do dzieła Johna Sturgesa z 1960 roku, "Siedmiu wspaniałych", który był z kolei remakiem "Siedmiu samurajów" Akiry Kurosawy z 1954 roku.

Jennifer Lawrence, laureatkę Oscara za za film "Poradnik pozytywnego myślenia", można było niedawno podziwiać w superprodukcji "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". W listopadzie do kin wejdą natomiast "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" z niespełna 24-letnią aktorką w roli głównej.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej