Jennifer Lopez i Kevin Hart rozdają pieniądze

Jennifer Lopez i Kevin Hart rozdają pieniądze
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Lopez i Kevin Hart rozdają pieniądze

Jennifer Lopez i Kevin Hart rozdają pieniądze

Platforma Quibi zaprezentowała zwiastun serialu "Thanks a Million".

"Thanks a Million" to kolejny nowy pomysł platformy Quibi. W 10 odcinkach cyklu 10 celebrytów obdarowuje 100 tysiącami dolarów osoby, które wywarły na nich wpływ. Obdarowane osoby muszą połowę sumy przekazać z kolei osobom, które na nich miały wpływ.

W serialu wyprodukowanym przez Jennifer Lopez zagrają także Kevin Hart, Kristen Bell, Nick Jonas, Tracy Morgan, Aaron Rodgers, Yara Shahidi, Gabriel Iglesias, Anthony Davis oraz Karlie Kloss.

Premiera serwisu Quibi (skrót od Quick Bites) zaplanowana jest na 6 kwietnia 2020 roku. Firma, która zebrała od inwestorów już ponad miliard dolarów ma obecnie szereg projektów w fazie rozwoju. Guillermo del Toro, Sam Raimi, Catherine Hardwick, Steven Spielberg, Paul Feig, Anna Kendrick, Laurence Fishburne i Don Cheadle zaangażowani są w realizacje różnorodnych produkcji dla serwisu.

Na Quibi pojawią się seriale trwające od dwóch do czterech godzin i podzielone na części o długości nie większej niż 10 minut. Serwis dedykowany jest na smartfony.

OSTATNIE

02.06.2020
Robert Pattinson wyjawił, że wiadomość o tym, iż zagra Batmana dotarła do niego, gdy kręcił inny film. więcej
02.06.2020
W sieci pojawił się klip zapowiadający kryminalno-komediowy dramat \"Judy i Punch\" z Mią Wasikowską w roli głównej. więcej
02.06.2020
Do sieci trafił klip zapowiadający thriller "Becky" z Kevinem Jamesem. więcej
02.06.2020
Producencka firma J.J. Abramsa, Bad Robot, wsparła antyrasistowskie organizacje potężną dotacją. więcej
02.06.2020
Coraz bardziej żal, iż Amazon zrezygnował z realizacji adaptacji "Mrocznej wieży". Okazuje się, że w serialu miał zagrać Stephen King. więcej