Jennifer Morrison tylko gościnnie w "Dawno, dawno temu"

Jennifer Morrison tylko gościnnie w "Dawno, dawno temu"
ZOBACZ GALERIĘ Jennifer Morrison tylko gościnnie w "Dawno, dawno temu"

Jennifer Morrison tylko gościnnie w "Dawno, dawno temu"

Jennifer Morrison nie będzie regularnie pojawiać się w siódmym sezonie serialu fantasy "Dawno, dawno temu".

Morrison zakończyła 6-letni kontrakt i nie będzie już jedną z głównych aktorek. Gwiazda nadal będzie portretować Emmę Swan, ale wyłącznie na gościnnych zasadach. Artystka poinformowała, że rozstaje się z serialem na Instagramie.

- Po dogłębnych przemyśleniach, postanowiłam, że zarówno z powodów twórczych jak i osobistych, nadszedł czas, by ruszyć dalej - napisała.

Akcja "Dawno, dawno temu" osadzona jest w fikcyjnym miasteczku Storybrooke w stanie Maine. To niezwykłe miejsce - mieszkańcami są bowiem bohaterowie doskonale znani z klasycznych baśni. W rzeczywistym świecie znaleźli się za sprawą potężnej klątwy. Nie tylko wygnała ich ona z ich magicznego świata, ale i pozbawiła wspomnień o tym, kim są.

Twórcami serialu są Edward Kitsis i Adam Horowitz, którzy wcześniej pracowali m.in. przy "Lost - zagubionych". W serialu występują ponadto Ginnifer Goodwin i Robert Carlyle.

W Polsce "Dawno, dawno temu" emituje kanał Fox.

Jennifer Morrison znana jest także z produkcji "Jak poznałem waszą matkę", "Dr. House" czy "W ciemność: Star Trek". W czerwcu do kin trafi horror "Amityville: The Awakening" z jej udziałem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej