Jennifer Morrison wdzięczna House'owi

Jennifer Morrison sporo nauczyła się na planie serialu "Dr House".

Aktorka, która do szóstego sezonu wcielała się w postać Allison Cameron, przyznała, że odtwórca roli House'a, Hugh Laurie, to człowiek niebywale inspirujący.

- Czy House wydawał mi się seksowny? Oczywiście, jak mogłoby być inaczej? - pyta Morrison. - Był wredny i chamski, ale miał w sobie niesamowitą charyzmę, urok i magnetyzm. Obserwowanie Hugh przy pracy było wspaniałym doświadczeniem. Każdego dnia uczyłam się czegoś od niego i do dziś jestem za to bardzo wdzięczna. To prawdziwy człowiek renesansu - aktor, scenarzysta, reżyser, nawet gitarzysta. Umie wszystko. W jednym z odcinków reżyser kazał mu żonglować, a ja od razu pomyślałam: "Na pewno to potrafi, dam sobie rękę uciąć". I faktycznie tak było.

Jennifer Morrison występuje obecnie w serialu "Dawno, dawno temu". Aktorka powróci do roli Allison Cameron w finałowym odcinku "Dr House'a", który amerykańska telewizja wyemituje 21 maja.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej