Jessica Biel będzie grzesznicą w telewizji

Jessica Biel, której sławę przyniósł familijny serial "Siódme niebo", po 10 latach wraca do telewizji.

Aktorka zagra w pilocie nowej produkcji "The Sinner". Będzie to jej pierwsza regularna rola w telewizyjnym cyklu od czasu "Siódmego nieba", które zakończono emitować w 2006 roku.

Seria, która powstanie na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Petry Hammesfahr w Polsce znanej jako "Grzesznica", opowiadać będzie o młodej matce (Jessica Biel), która pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie publicznie dopuszcza się zbrodni. Co więcej, zupełnie nie wie, co ją do tego popchnęło. Wydarzenie prowadzi do śledztwa, które odsłania mroczne tajemnice z przeszłości kobiety.

Twórcą jest Derek Simonds ("The Astronauts Wives Club"). Antonio Campos stanie za kamerą pilota. Jessica Biel nie tylko wystąpi w seriali, ale także będzie producentką wykonawczą. Projekt powstaje dla USA Network.

Jessica Biel na koncie ma filmy "Walentynki", "Drużyna A", "Sylwester w Nowym Jorku", "Pamięć absolutna" czy "Trener bardzo osobisty". W 2012 roku poślubiła Justina Timberlake'a. Wiosną 2015 roku urodziła syna Silasa.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej