Jessica Biel chce duetu z Justinem Timberlakiem

Jessica Biel przyznała, że chciałabym zaśpiewać w duecie z mężem, Justinem Timberlakiem.

34-letnia aktorka, która poślubiła wokalistę w 2012 roku, oświadczyła, że nie miałaby nic przeciwko nagraniu wspólnej piosenki. Co więcej, hollywoodzka gwiazda chciałaby napisać tekst utworu.

Jessica Biel szkoliła się wokalnie i ma doświadczenie w teatrze muzycznym, więc jej marzenie o zaśpiewaniu z 35-letnim Timberlakiem nie wydaje się być specjalnie trudnym do spełnienia.

- Miło jest spędzić czas ze swoim partnerem w inny sposób, niż tylko siedzenie w domu. Wspólna praca jest inspirująca - przyznała Biel, dodając o mężu: "Moim zdaniem jest on jednym z najlepszych współczesnych kompozytorów piosenek. Nie byłoby zatem niczym zdrożnym gdyby napisał coś i dla mnie do zaśpiewania."

Para ma niespełna dwuletniego syna, Silasa.

Jessica Biel na koncie ma filmy "Walentynki", "Drużyna A", "Sylwester w Nowym Jorku", "Pamięć absolutna" czy "Trener bardzo osobisty".

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem 'N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem "Justified". W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek "FutureSex/LoveSounds" promowany singlami "SexyBack" czy "What Goes Around... Comes Around". W 2014 roku Amerykanin wydał płyty "The 20/20 Experience" i "The 20/20 Experience - 2 of 2". Każdy z solowych longplayów Timberlake'a pokrył się w USA przynajmniej platyną.

Amerykanin ostatnio równolegle prowadzi karierę aktorską. Wziął udział w animacji "Trolle", a obecnie pracuje na planie nowego filmu Woody'ego Allena.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej