Jessica Biel myśli, że coś z nią jest nie tak

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu "The Sinner". - Myślę, że coś ze mną jest nie tak - mówi główna bohaterka.

Seria powstaje na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Petry Hammesfahr w Polsce znanej jako "Grzesznica". Produkcja opowiada o młodej matce Corze Tanner, która pewnego dnia, niespodziewanie publicznie dopuszcza się zbrodni. Co więcej, zupełnie nie wie, co ją do tego popchnęło. Wydarzenie prowadzi do śledztwa, które odsłania mroczne tajemnice z przeszłości kobiety.

W roli głównej występuje Jessica Biel. Bill Pullman wciela się w Harry'ego Ambrose'a, wrażliwego i upartego detektywa, który zaczyna fascynować się Corą. Christopher Abbott gra męża kobiety.

- Nigdy wcześniej go nie widziałam - mówi przerażona Cora. - Więc dlaczego go zabiłaś - pyta policjant? Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Twórcą jest Derek Simonds ("The Astronauts Wives Club"). Antonio Campos stanie za kamerą pilota. Jessica Biel nie tylko występuje w serialu, ale także jest producentką wykonawczą.

Premiera planowana jest na lato.

OSTATNIE

16.09.2019
Wiz Khalifa pojawi się jako Śmierć w serialu "Dickinson" platformy Apple TV+. więcej
16.09.2019
Jane Lynch i Cyndi Lauper zagrają w komediowym serialu Netfliksa. więcej
16.09.2019
Michael Fassbender zagra w kolejnym projekcie Taiki Waititiego "Next Goal Wins". więcej
15.09.2019
Horror "To: Rozdział 2" drugi tydzień zajmuje pierwszą pozycję w amerykańskim box office. więcej
15.09.2019
"Steh Auf" – "Wstawaj!" – tym okrzykiem Till Lindemann zapowiada drugi album formacji Lindemann, którą współtworzy z multiinstrumentalistą Peterem Tägtgrenem. więcej