Jessica Biel myśli, że coś z nią jest nie tak

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu "The Sinner". - Myślę, że coś ze mną jest nie tak - mówi główna bohaterka.

Seria powstaje na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Petry Hammesfahr w Polsce znanej jako "Grzesznica". Produkcja opowiada o młodej matce Corze Tanner, która pewnego dnia, niespodziewanie publicznie dopuszcza się zbrodni. Co więcej, zupełnie nie wie, co ją do tego popchnęło. Wydarzenie prowadzi do śledztwa, które odsłania mroczne tajemnice z przeszłości kobiety.

W roli głównej występuje Jessica Biel. Bill Pullman wciela się w Harry'ego Ambrose'a, wrażliwego i upartego detektywa, który zaczyna fascynować się Corą. Christopher Abbott gra męża kobiety.

- Nigdy wcześniej go nie widziałam - mówi przerażona Cora. - Więc dlaczego go zabiłaś - pyta policjant? Zwiastun można obejrzeć tutaj.

Twórcą jest Derek Simonds ("The Astronauts Wives Club"). Antonio Campos stanie za kamerą pilota. Jessica Biel nie tylko występuje w serialu, ale także jest producentką wykonawczą.

Premiera planowana jest na lato.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej