Jessica Chastain i Octavia Spencer znalazły reżysera

Jessica Chastain i Octavia Spencer znalazły reżysera
ZOBACZ GALERIĘ Jessica Chastain i Octavia Spencer znalazły reżysera

Jessica Chastain i Octavia Spencer znalazły reżysera

Michael Showalter ("I tak cie kocham") stanie za kamerą świątecznej komedii z Jessicą Chastain i Octavią Spencer w rolach głównych.

Obraz opowiadać będzie o dwóch kobietach, które wbrew przeciwnościom losu zamierzają dotrzeć do domu na Święta. Jessica Chastain jest współautorką projektu scenariusza. Wspierała ją Kelly Carmichael. Ostateczną wersję przygotuje Peter Chiarelli.

Film, który powstaje dla studia Universal, nie ma jeszcze tytułu.

Jessicę Chastain można było niedawno oglądać w kinach w reżyserskim debiucie Aarona Sorkina "Gra o wszystko", a Octavia Spencer zagrała w "Kształcie wody" Guillermo del Torro.

Michael Showalter pracował przy serialach "Love" i "Grace i Frankie". Wyreżyserowany przez niego film "I tak cie kocham" otrzymał nominację do Oscara za najlepszy scenariusz.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej