Jessie Ware śpiewa dla Emilii Clarke

Jessie Ware opublikowała nową piosenkę, którą nagrała na potrzeby filmu "Zanim się pojawiłeś" ("Me Before You") na podstawie książki Jojo Moyes.

Utwór nosi "Till the End" i można go posłuchać pod tym adresem.

- Czytałam tę książkę podczas podróży poślubnej, więc kiedy poproszono mnie o napisanie piosenki byłam naprawdę wzruszona - mówi Angielka. - Ten numer wiele dla mnie znaczy i mam nadzieję, że słuchanie go sprawi ludziom taką przyjemność jak mnie śpiewanie.

Film "Zanim się pojawiłeś" przedstawia losy Lou Clark (Emilia Clarke), ubogiej dziewczyny z małego miasta, która opiekuje się przykutym do wózka inwalidzkiego Willem (Sam Claflin). Mężczyzna wiódł wcześniej beztroskie życie człowieka sukcesu. Wypadek sprawił, iż stracił sprawność i radość życia. Lou, którą zatrudnia na pół roku, może dać mu nową nadzieję. Wspólnie przeżywają wiele przygód i odkrywają, że dzieli ich mniej, niż początkowo sądzili.

Oto tracklista soundtracku:
Max Jury - "Numb"
HOLYCHILD - "Happy With Me"
X Ambassadors - "Unsteady" (Erich Lee Gravity Remix)
Jessie Ware - "Till The End"
The 1975 - "The Sound"
Jack Garratt - "Surprise Yourself"
Cloves - "Don't Forget About Me"
Ed Sheeran - "Photograph"
Imagine Dragons - "Not Today"

Premierę płyty wyznaczono na 3 czerwca. Film trafi do naszych kin tydzień później.

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce. Po dwóch latach od premiery doskonale przyjętego debiutu "Devotion" (platyna w Polsce), w październiku 2014 roku artystka wydała drugi album, "Tough Love" (złoto w Polsce).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej