Jest szansa na "Fantastyczną Czwórkę 2".

Pomimo niepowodzenia finansowego "Fantastycznej Czwórki" sequel filmu wciąż jest możliwy, prawdopodobnie ze zmienioną obsadą.

Scenarzysta i producent filmu Simon Kinberg zdradził MTV, że obecnie próbuje rozwiązać sprawę kontynuacji.

- Jestem naprawdę nastawiony na następną część - powiedział Kinberg i dodał, że był rozczarowany tym, jak film został odebrany przez fanów komiksów. - Na ich opinii zależy mi najbardziej.

Kinberg nie potwierdził jednak, czy grający główne role aktorzy, Miles Teller, Kate Mara, Michael B Jordan i Jamie Bell, powrócą w kolejnej części.

Kate Mara, która wcieliła się w rolę Sue Storm, ma mniej entuzjastyczne podejście do rzekomej kontynuacji, mówiąc, że to "mało prawdopodobne".

- Chciałabym zagrać Sue Storm w filmie, który wszyscy pokochają - odpowiada. - To byłoby świetne.

Gwiazda "House of Cards ostatnio przyznała, że wciąż nie obejrzała "Fantastycznej Czwórki", ponieważ zniechęciły ją negatywne recenzje.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej