Jeszcze jedna kolejka Madsa Mikkelsena

Jeszcze jedna kolejka Madsa Mikkelsena
ZOBACZ GALERIĘ Jeszcze jedna kolejka Madsa Mikkelsena

Jeszcze jedna kolejka Madsa Mikkelsena

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Another Round" w reżyserii Thomasa Vinterberga, który ponownie spotkał się na planie z Madsem Mikkelsenem.

Film dostał niedawno pieczątkę "selekcji festiwalu Cannes".

"Another Round" opowiada o grupie przyjaciół - nauczycieli w szkole średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu w organizmie otwiera umysły na otaczający nas świat. Gdy rozpoczynają eksperyment, starając się utrzymać stały poziom alkoholu we krwi przez cały dzień pracy, nie spodziewają się, że będzie miał on bardzo rożne skutki dla każdego z nich.

W obsadzie "Another Round" znaleźli się również Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe i Susse Woldem. Scenarzystą filmu jest Tobias Lindhol ("Polowanie", "Komuna"). Zdjęcia realizowano w Kopenhadze, północnej Zelandii i Västra Gotäland w Szwecji.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej