\"Jeszcze raz\" Patrycja Markowska

Piosenką promującą nową polską komedię romantyczną \"Jeszcze raz\" będzie utwór Patrycji Markowskiej o tym samym tytule, pochodzący z płyty \"Świat się pomylił\".

\"Jeszcze raz\" to film o \"niejednej miłości\" wyreżyserowany przez Mariusza Malca. Głównymi bohaterkami produkcji są Anna - żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru oraz Kasia - nietypowa dziewiętnastolatką, uciekająca od imprez i chłopców. Ich życie zmienia się całkowicie, kiedy poznają wyjątkowych panów.

Film powstał na podstawie pomysłu najpopularniejszej polskiej scenarzystki oper mydlanych Ilony Łepkowskiej. W rolach głównych wystąpili: Danuta Stenka, Jan Frycz, Kinga Preis, Lech Mackiewicz oraz Ania Antonowicz, Przemek Cypryański, Mikołaj Krawczyk, Bartosz Obuchowicz i Marysia Góralczyk.

Premiera komedii planowana jest na 4 stycznia. W tym samym czasie ukaże się ścieżka dźwiękowa z filmu. Album \"Świat się pomylił\" Patrycji Markowskiej w sklepach zadebiutował w październiku br.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej