Jetsonowie wracają do telewizji

Jetsonowie wracają do telewizji
ZOBACZ GALERIĘ Jetsonowie wracają do telewizji

Jetsonowie wracają do telewizji

Rodzina Jetsonów ponownie zagości na małym ekranie. Tym razem nie będzie to jednak kreskówka, lecz aktorski serial.

Przypomnijmy, że animowaną serię w latach 60. stworzyli Joseph Barbera i William Hanna. Główny bohater to George Jetson, ojciec rodziny. Jego domownicy mają takie problemy jak my wszyscy, różni ich tylko jeden drobiazg - akcja serialu rozgrywa się w przyszłości, a dokładnie w 2062 roku. Jetsonowie posiadają apartament przy Drodze Mlecznej, w stacji kosmicznej o napędzie nuklearnym. Świat, w którym żyją, jest całkowicie zautomatyzowany. Razem z George'em mieszkają: żona June oraz dzieci Judy i Elroy. Rodzina posiada również psa Astro. W domowych pracach pomaga im żeński robot Rozie.

Aktorską wersję chce stworzyć Warner Bros. Television. Robert Zemeckis i Jack Rapke będą pełnić rolę showrunnerów. Gary Janetti ("Family Guy") ma zająć się przygotowaniem projektu.

W 1990 roku powstała pierwsza pełnometrażowa, animowana wersja filmu - reżyserowali twórcy serialu Joseph Barbera i William Hanna. W planach jest kolejny animowany obraz.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej