Jim Broadbent i Miranda Richardson w rodzinie królewskiej

Jim Broadbent i Miranda Richardson w rodzinie królewskiej
ZOBACZ GALERIĘ Jim Broadbent i Miranda Richardson w rodzinie królewskiej

Jim Broadbent i Miranda Richardson w rodzinie królewskiej

Jim Broadbent i Miranda Richardson dołączyli do obsady filmu \"The Young Victoria\", opartego na życiu brytyjskiej królowej Wiktorii.

Scenariusz autorstwa Juliana Fellowesa skupi się na wczesnych, burzliwych latach panowania młodej monarchini oraz jej głośnym romansie z księciem Albertem, który zakończył się małżeństwem.

W roli Wiktorii ujrzymy Emily Blunt, w postać Alberta wcieli się Rupert Friend. Jim Broadbent zagra wujka Wiktorii, a Richardson - jej matkę. W filmie wystąpi także Mark Strong.

Film wyprodukują Martin Scorsese i Graham King. Jean Marc Vallee wyreżyseruje obraz. W realizacji projektu udziela się księżna Yorku - Sarah Ferguson, która przedstawiła Kingowi pomysł stworzenia filmu o Wiktorii.

Prace na planie obrazu rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu na terenie Wielkiej Brytanii.

Jim Broadbent zagrał m.in. w filmach \"Gangi Nowego Jorku\", \"Dziennik Bridget Jones\" i \"W 80 dni dookoła świata\". Miranda Richardson ma na koncie role w produkcjach \"Imperium Słońca\", \"Skaza\" oraz \"Tom i Viv\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej