Jim Carrey opowiada o Andym Kaufmanie i obrazie "Człowiek z księżyca"

Jim Carrey opowiada o Andym Kaufmanie i obrazie "Człowiek z księżyca"
ZOBACZ GALERIĘ Jim Carrey opowiada o Andym Kaufmanie i obrazie "Człowiek z księżyca"

Jim Carrey opowiada o Andym Kaufmanie i obrazie "Człowiek z księżyca"

Netlix zaprezentował polski zwiastun dokumentu "Jim i Andy", który przybliża jedną z najważniejszych ról w aktorskiej karierze Jima Carreya.

W 1999 roku Jim Carrey wcielił się w rolę swojego idola, Andy'ego Kaufmana, w filmie "Człowiek z księżyca". Nagrania zza kulis powstawania tej produkcji zostały ujawnione dopiero teraz, niemal dwadzieścia lat po premierze dzieła, które aktorowi przyniosło Złoty Glob. Z dokumentu dowiadujemy się, że na planie działy się różne, dziwne rzeczy, a Carrey zachowywał się co najmniej niekonwencjonalnie. Zapowiedź można obejrzeć poniżej.

Dokument "Jim i Andy" będzie dostępny tylko w serwisie Netflix od 17 listopada. Za reżyserię odpowiada Chris Smith. W obrazie wystąpili także Danny DeVito, Milos Forman, Paul Giamatti, Hugh Hefner, Elton John, Courtney Love i David Letterman.

Tagi: Jim Carrey

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej