Jimmy Fallon poprowadzi Złote Globy

Popularny amerykański prezenter telewizyjny, Jimmy Fallon, został gospodarzem przyszłorocznej gali wręczenia Złotych Globów.

W tym roku imprezę prowadził Ricky Gervais, a w 2015 Tina Fey i Amy Poehler. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 8 stycznia 2017 roku.

Jimmy Fallon kojarzony jest przede wszystkim z programu "The Tonight Show". Ma on jednak także doświadczenie wokalne i aktorskie. Na koncie ma płyty "The Bathroom Wall" (2002) i "Blow Your Pants Off" (2012), a także role w filmach "Taxi", "Miłosna zagrywka" czy serialach "Rockefeller Plaza 30" i "Kompania braci".

Złote Globy przyznaje Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Statuetki rozdane zostaną po raz 74. Obok Oscarów to najważniejsze nagrody w Hollywood. Często zresztą ich laureaci potem królują na gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Przyznawane są jednak nie tylko w filmowych, ale i telewizyjnych kategoriach. Nominacje poznamy 12 grudnia 2016 roku. Przypomnijmy, że wśród triumfatorów 73. edycji Złotych Globów znalazły się m.in. takie tytuły jak "Zjawa" i "Marsjanin".
Tagi: Jimmy Fallon

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej