Joan Allen i William H. Macy weszli do pokoju

Joan Allen i William H. Macy dołączyli do obsady filmu "Room".

Projekt jest adaptacją powieści Emmy Donoghue, która w Polsce ukazała się pod tytułem "Pokój". Jak przyznała autorka, do napisania książki zainspirowała ją historia Elisabeth Fritzl, która po 24 latach niewoli uciekła od molestującego ją ojca. W niewoli urodziła siedmioro dzieci.

Główną bohaterką powieści jest Ma, młoda kobieta, która została porwana jako nastolatka. Przez lata trzymana jest w zamknięciu, w jednym pokoju. Jej towarzyszem jest pięcioletni syn Jack, dla którego ten jeden pokój jest całym światem jaki zna. Malec robi się coraz ciekawszy, co natomiast budzi w Ma desperację.

W roli głównej wystąpi Brie Larson. Teraz dołączyli do niej Joan Allen, William H. Macy i Jacob Tremblay.

Lenny Abrahamson ("Frank") staje za kamerą. Emma Donoghue napisała scenariusz. Zdjęcia rozpoczną się lada dzień i będą realizowane w Londynie.

Allen ostatnio zagrała w filmie "A Good Marriage", a Macy w dramacie "Stealing Cars".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej