John Carney przeprasza Keirę Knightley

John Carney przeprasza Keirę Knightley
ZOBACZ GALERIĘ John Carney przeprasza Keirę Knightley

John Carney przeprasza Keirę Knightley

Reżyser John Carney przeprosił Keirę Knightley za publiczne krytykowanie.

Artyści mieli okazję spotkać się na planie filmu "Zacznijmy od nowa". W niedawnym wywiadzie John Carney niezbyt dobrze wspominał współpracę z aktorką. Podobno bez przerwy towarzyszyła jej cała świta i ciężko było namówić ją, żeby się przyłożyła.

- Keira nie śpiewa i nie gra na gitarze, a trudno jest zagrać wiarygodnie muzyka, jeśli nie ma się z tym do czynienia - mówił niedawno twórca "Once". - Ja chciałem pracować z muzykami i aktorami, którzy potrafią grać na instrumentach czy śpiewać. Nie chodzi o to, że nie znoszę Hollywood, ale wolę pracować z ciekawymi, prawdziwymi aktorami niż z gwiazdami kina.

Teraz za te słowa przeprosił. - Powiedziałem o Kierze kilka rzeczy, które były po prostu złośliwe i bolesne - kaja się filmowiec. - Wstyd mi za siebie, że mogłem powiedzieć coś takiego. (...) Nie jestem z tego dumny. To było aroganckie i pozbawione szacunku. Keira była w pełni profesjonalna i oddana podczas pracy nad filmem, i w dużej mierze przyczyniła się do jego sukcesu. Napisałem do niej osobiście, by ją przeprosić, ale chciałem też zrobić to publicznie, by przeprosić też jej fanów, przyjaciół i wszystkich, których obraziłem.

Całe przeprosiny reżysera można przeczytać tutaj.

Najnowszy obraz Johna Carneya to "Sing Street".

Keirę Knightley ostatnio można było podziwiać w filmach "Everest" i "Gra tajemnic".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej