John Carroll Lynch, Richard T. Jones i Robert Kazinsky z Reese Witherspoon i Sofią Vergarą

John Carroll Lynch, Richard T. Jones i Robert Kazinsky zagrają w komedii zatytułowanej roboczo "Don't Mess With Texas". W rolach głównych wystąpią Reese Witherspoon i Sofia Vergara.

Film opowie o zamkniętej w sobie policjantce (Witherspoon), która stara się ochronić pewną więźniarkę (Vergara), a zarazem seksowną wdowę narkotykowego bossa. Kobieta ucieka przed bandydatami i skorumpowanymi gliniarzami. Niesprzyjające okoliczności połączą obie bohaterki.

W obsadzie filmu jest też Michael Mosley, który wcieli się w postać sprzyjającego uciekinierkom detektywa. John Carroll Lynch zagra pozbawionego poczucia humoru szefa policjantki, a Richard T. Jones wcieli się w jej zarozumiałego partnera. Robert Kazinsky sportretuje natomiast seksownego przestępcę przebywającego na zwolnieniu warunkowym, który będzie starał się odnaleźć nowe cechy charakteru w przestrzegającej zasad i zamkniętej w sobie policjantce.

Za kamerą stanie Anne Fletcher ("Mama i ja", "Narzeczony mimo woli"). Projekt powstaje dla wytwórni MGM. Autorami scenariusza są John Quaintance i David Feeney ("Ben i Kate"). Reese Witherspoon nie tylko zagra jedną z głównych ról, ale także zajmie się produkcją. Zdjęcia do filmu ruszają w tym tygodniu.

John Carroll Lynch wystąpił ostatnio w dramacie "Camp X-Ray" z Kristen Stewart w roli głównej.

Richard T. Jones możemy podziwiać obecnie w filmie akcji "Godzilla" Garetha Edwardsa.

Robert Kazinsky to aktor znany z serialu "Czysta krew". Na dużym ekranie zagrał ostatnio w obrazie "Pacific Rim" Guillermo del Toro.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej