John Carroll Lynch w horrorze SyFy

John Carroll Lynch zagra w drugiej odsłonie antologicznej produkcji kanału SyFy "Channel Zero". Nowa część horrorowej serii nosi podtytuł "The No-End House".

W nadchodzących odcinkach śledzić będziemy Margot Sleator (Amy Forsyth), młodą kobietę, która odwiedza No-End House - pełen dziwactw, dom-strachów, składający się z przerażających pokoi. Po powrocie do domu, Margot zdaje sobie sprawę, że wszystko się zmieniło.

John Carroll Lynch sportretuje ojca dziewczyny, Johna Sleatora. Dla mężczyzny najważniejsza jest rodzina, w głębi jest natomiast skomplikowanym i borykającym się z wieloma problemami człowiekiem.

W obsadzie znalazł się również Jeff Ward.

"Channel Zero: The No-End House" to następca "Channel Zero: Candle Cove", który premiery doczeka się 11 października. Drugi sezon planowany jest na 2017 roku.

John Carroll Lynch znany jest z filmów "Fargo", "Wyspa tajemnic", "Gran Torino" czy "Zodiak", a także seriali "American Horror Story", "Zawód: Amerykanin", "The Walking Dead" i "TURN". Ostatnio występował w obrazach "Jackie", gdzie grał prezydenta Lyndona B. Johnsona oraz "The Founder", gdzie wcielił się we współzałożyciela McDonald'sa, Maca McDonalda.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej