John Cena i Kevin Hart w nowym "Nieustraszonym"

John Cena i Kevin Hart w nowym "Nieustraszonym"
ZOBACZ GALERIĘ John Cena i Kevin Hart w nowym "Nieustraszonym"

John Cena i Kevin Hart w nowym "Nieustraszonym"

Gwiazdor wrestlingu John Cena i komik Kevin Hart mają wystąpić w nowej wersji popularnego w latach 80. serialu Nieustraszony ("Knight Rider").

W nowym projekcie John Cena miałby zagrać Michaela Knight, którego oryginalnie portretował David Hasselhoff. Kevin Hart użyczy z kolei głosu niezwykłemu samochodowi imieniem KITT.

Wcześniej z projektem wiązani byli Chris Pratt i Danny McBride.

Stworzony przez Glena A. Larsona serial "Nieustraszony" opowiadał o agencie F.L.A.G. (Foundation for Law And Government - Fundacja na rzecz Prawa i Rządu) Michaelu Knightcie (w tej roli występował David Hasselhoff), rozwiązującym zagadki o charakterze kryminalnym w asyście nowoczesnego i wszechstronnego samochodu - KITT-a. Cykl trwał 4 sezony i był emitowany na antenie NBC w latach 1982-1986.

W latach 2008-2009 sieć NBC zdecydowała się również na remake jednego sezonu. Jako Michael wystąpił Justin Bruening, z kolei Val Kilmer użyczył głosu KITT-owi.

W telewizji nie zabrakło również spin-offów (m.in. "Knight Rider 2000", "Knight Rider 2010" i "Team Knight Rider").

John Cena niedawno potwierdził udział w obsadzie filmu o Bumblebeem, spin-offie "Transformers".

Kevin Hart to amerykański komik, aktor i producent, znany z występów stand-upowych a także filmów "Polowanie na drużbów" czy "Cienki Bolek". Niedawno zajęty był na planie "Jumanji".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej