John Cusack nie mówi nie "Hot Tub Time Machine 2"

Zdjęcia do sequela komedii "Jutro będzie futro" ("Hot Tub Time Machine") ruszają w czerwcu. John Cusack nie wykluczył swojego udziału w filmie.

Jak już wcześniej informowaliśmy, film w reżyserii Steve'a Pinka, który zadebiutował w kinach w 2010 roku, zarobił na całym świecie ponad 64 miliony dolarów przy budżecie wynoszącym 36 milionów. Nie był to co prawda najlepszy wynik, jednak komedia nadrobiła zaległości doskonale sprzedając się na DVD. To wystarczyło, aby przekonać szefów studia MGM do realizacji sequela.

Za kamerą sequela stanie Steve Pink. Zdjęcia mają rozpocząć się w czerwcu tego roku. Powstała już pierwsza wersja scenariusza. Swój udział w kontynuacji potwierdzili Rob Corddry, Craig Robinson i Clark Duke. Także John Cusack nie wyklucza udziału w sequelu.

Przypomnijmy, że oryginalny film przedstawił historię czterech znudzonych życiem kumpli, którzy po nocy picia w jacuzzi górskiego hotelu nagle przenoszą się w czasie do lat 80 i otrzymują od losu szansę zmiany własnej przyszłości.
Tagi: John Cusack

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej