John Krasinski będzie po raz drugi Jackiem Ryanem

John Krasinski będzie po raz drugi Jackiem Ryanem
ZOBACZ GALERIĘ John Krasinski będzie po raz drugi Jackiem Ryanem

John Krasinski będzie po raz drugi Jackiem Ryanem

Szefowie Amazona zamówili drugi sezon serialu "Jack Ryan", choć pierwszy jeszcze czeka na premierę.

Cykl o szpiegu znanym z powieści Toma Clancy'ego nie jest bezpośrednią literacką adaptacją, ale współczesną wersją przygód agenta CIA. W nadchodzącej produkcji śledzić będziemy poczynania Ryana (John Krasinski), rozpracowującego siatkę terrorystów w Europie i na Bliskim Wschodzie, którzy przygotowują się do wielkiego ataku na USA. Poza Johnem Krasinskim w serialu graja także Abbie Cornish, Wendell Pierce, Ali Suliman i Emmanuelle Lussier Martinez.

Serial realizują Carlton Cuse (nadzór nad projektem) i Graham Roland (scenarzysta). Premiera planowana jest na sierpień 2018 roku.

Decyzja o drugim sezonie zapadła nie tylko z powodu jakości samego serialu ale zapewne także pod wpływem wielkiego sukcesu Johna Krasinskiego, którego horror "Ciche miejsce" święci triumfy na całym świecie. W drugiej serii na pewno powróci Wendell Pierce. Akcja ma się rozgrywać w Ameryce Południowej. Jack Ryan stanie do walki z siłami, które chcą zdestabilizować sytuację w jednym z latynoskich państw.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej