John Krasinski o życiu na Marsie

John Krasinski o życiu na Marsie
ZOBACZ GALERIĘ John Krasinski o życiu na Marsie

John Krasinski o życiu na Marsie

John Krasinski zajmie się reżyserią thrillera science fiction "Life on Mars".

Opromieniony sukcesem horroru "Ciche miejsce" John Krasinski podpisał umowę na reżyserię z Paramount Pictures. Twórca nie wystąpi w filmie.

Akcja "Life on Mars" rozgrywa się na Marsie, gdzie ludzie założyli kolonię po tym jak na Ziemi doszło do globalnej katastrofy. Życie Marsjan zostanie wywrócone do góry nogami, gdy jedna z mieszkanek odkryje iż może oddychać w marsjańskiej atmosferze.

Projekt powstaje na podstawie opowiadania Cecila Castellucciego "We Have Always Lived on Mars".

"Ciche miejsce" Johna Krasinskiego opowiada o mieszkającej na farmie rodzinie, terroryzowanej przez paranormalne zło. Rodzina używa języka migowego i robi to z wyboru, by ich nie usłyszano. Noah Jupe gra syna, Millicent Simmonds córkę, a John Krasinski i Emily Blunt rodziców. Film kosztował jedynie 17 milionów dolarów, a zarobił na świecie już 80 milionów i generalnie zbiera znakomite recenzje.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej