John Krasinski słucha prezydentów

John Krasinski słucha prezydentów
ZOBACZ GALERIĘ John Krasinski słucha prezydentów

John Krasinski słucha prezydentów

Amazon opublikował klip z serialu "Jack Ryan" ("Tom Clancy's Jack Ryan") z Johnem Krasinskim w roli głównej.

W klipie słyszymy kompozycję Boba Dylana "All Along the Watchtower" wykonywaną przez rapera Devlina z pomocą Eda Sheerana. W materiale nie ma żadnych dialogów, słyszymy za to trzech prezydentów Stanów Zjednoczonych.

Bill Clinton mówi "Though our challenges our fearsome, so are our strengths" ("Choć nasze wyzwania są przerażające, nasza siła jest wielka") , Donalda Trumpa słowa brzmią "There should be no fear, we will not fail" ("Nie ulękniemy się") a John F. Kennedy "We stand today on the edge of a new frontier" ("Stoimy dziś u progu nowych wyzwań").

Cykl o szpiegu znanym z powieści Toma Clancy'ego nie jest bezpośrednią literacką adaptacją, ale współczesną wersją przygód agenta CIA. W nadchodzącej produkcji śledzić będziemy poczynania Ryana (John Krasinski), rozpracowującego siatkę terrorystów w Europie i na Bliskim Wschodzie, którzy przygotowują się do wielkiego ataku na USA.

W serialu grają także Wendell Pierce i Abbie Cornish.

Serial realizują Carlton Cuse (nadzór nad projektem) i Graham Roland (scenarzysta). Premiera planowana jest na 31 sierpień 2018 roku.

Pierwszy sezon ma 8 odcinków. Amazon zamówił już drugą serię.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej