John Legend i Rita Ora śpiewają dla broadwayowskiego marzyciela

John Legend i Rita Ora szykują piosenki na soundtrack towarzyszący broadwayowskiej wersji musicalu "Marzyciel" ("Finding Neverland").

Wytwórnia Republic Record wyda kompilację "Finding Neverland (Songs From the Musical)". Premierę wydawnictwa zaplanowano na 21 kwietnia. Muzykę do scenicznej wersji filmu "Marzyciel" napisali Gary Barlow oraz Elliott Kennedy. Na płytę trafią utwory Johna Legenda, Rity Ory czy Nicka Jonasa. Wcześniej udział w projekcie zapowiedziała też Jessie J.

Musical "Finding Neverland" podobnie jak film "Marzyciel" opowiada o przyjaźni autora "Piotrusia Pana" J. M. Barriego z Sylvią Llewelyn-Davies i jej dziećmi. Relacja ta miała bezpośredni wpływ na powstanie najbardziej znanej książki pisarza. W filmie z 2004 roku główne role zagrali Johnny Depp i Kate Winslet. W spektaklu występują Matthew Morrison, Kelsey Grammer i Laura Michelle Kelly. Premiera odbędzie się 15 kwietnia w Lunt-Fontanne Theater w Nowym Jorku.

John Legend i Rita Ora wystąpili ostatnio na gali wręczenia Oscarów. Legend został też wyróżniony nagrodą Akademii za piosenkę "Glory" z dramatu "Selma".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej