John Ortiz w spin-offie "Synów anarchii"

John Ortiz wystąpi w serialu "Mayans MC", będącym spin-offem popularnych "Synów anarchii".

Cykl skupiać będzie się na motocyklowym gangu, któremu przewodził Marcus Alvarez (w tej roli Emilio Rivera). W zamierzeniach "Mayans MC" ma być mrocznym, realistycznym dramatem rodzinnym, który zmierzy się z legendą wyjętych spod prawa przez pryzmat latynoski. Głównym bohaterem będzie nowy członek klubu, EZ Reyes, a akcja rozgrywać będzie się na granicy kalifornijsko-meksykańskiej.

John Ortiz, aktor znany chociażby z serii "Bliskość" braci Duplassów czy obrazu "Szybcy i wściekli 6", wcieli się w Esaia "Taino" Osorio, kuzyna Marcusa Alvareza i przewodniczącego oddziału klubu w Santo Padre.

Udział w projekcie już wcześniej potwierdzili Edward James Olmos, który zagra ojca głównego bohatera oraz Clayton Cardenas, którego zobaczymy jako Angela Reyesa, brata EZ-ego.

Produkcją ma kierować Kurt Sutter, twórca "Synów anarchii". Elgin James pisze scenariusz.

Ostatni odcinek cyklu "Synowie anarchii" z Charliem Hunnamem w roli głównej został wyemitowany w USA 9 grudnia. W Polsce serial pokazywał kanał Fox.

John Ortiz ostatnio pracował na planie "Kong: Wyspa Czaszki".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej