John Travolta poza Dallas

John Travolta poza Dallas
ZOBACZ GALERIĘ John Travolta poza Dallas

John Travolta poza Dallas

John Travolta otrzymał znaczną kwotę za rezygnację z roli w kinowej wersji popularnej opery mydlanej \"Dallas\".

Aktor, który w ubiegłym tygodniu otrzymał nominację do Złotego Globu za rolę w musicalu \"Lakier do włosów\", otrzymał siedmiocyfrowy czek zrezygnowanie z roli w filmie \"Dallas\".

- Nie zagra w tym projekcie. Jego producenci poszli w zupełnie inną stronę, niż to było oryginalnie planowane, więc postanowił się wycofać - zdradza znajomy gwiazdora. Czek na okazałą kwotę miał być gwarancją, że zrobi to po cichu.

Przypomnijmy, że w pełnometrażowej wersji \"Dallas\" Travolta miał się wcielić w postać potentata naftowego J.R. Ewinga. Według ostatnich, rola ta została zaproponowana Benowi Stillerowi. Jeśli komik przyjmie propozycję, film przyjmie bardziej slapstickową formę i opowie o powstawaniu popularnego serialu.

Zdjęcia do obrazu wstrzymano w zeszłym roku, kiedy większość z filmowej obsady wycofała się z projektu. Z udziału w filmie zrezygnowali Luke Wilson, który miał zagrać Bobby\'ego Ewinga oraz Shirley MacLaine - potencjalna odtwórczyni postaci Miss Ellie. Rozmowy z producentami zerwała także Meg Ryan oraz Jennifer Lopez. Projekt monitorowany przez wytwórnię 20th Century Fox nie ma również szczęścia do reżyserów. Pierwszym kandydatem był Robert Luketic. Jego miejsce przejęła następnie Gurinder Chadha, a po niej - Betty Thomas.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej