John Williams komponuje dla Hana Solo

John Williams komponuje dla Hana Solo
ZOBACZ GALERIĘ John Williams komponuje dla Hana Solo

John Williams komponuje dla Hana Solo

John Williams, twórca muzyki do filmów z serii "Gwiezdne wojny" i pięciokrotny laureat Oscara, napisze temat przewodni do nadchodzącego spin-offu - "Solo: A Star Wars Story".

- Plan jest taki, że ja piszę utwór przewodni a John Powell zajmie się ilustracyjną muzyką do całości, co zrobi genialnie - wyjawił 85-latek. - Bardzo się cieszę, że go zaangażowano. Ja zaproponuje swój numer Johnowi i reżyserowi Ronowi Howardowi - jeśli wszyscy będą zadowoleni, ja też będę zadowolony. John wtedy dopisze resztę muzyki.

Przypomnijmy, że podczas prac nad filmem "Solo: A Star Wars Story" doszło do wymiany na stanowisku reżysera - miejsce Phila Lorda i Chrisa Millera zajął Ron Howard.

Dzieło opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. W roli głównej występuje Alden Ehrenreich. W obsadzie znaleźli się także Donald Glover, Emilia Clarke, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton i Michael Kenneth Williams.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku.

John Williams ostatnio był zaangażowany przy produkcjach "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" i "Czwarta władza".

John Powell pracował przy takich filmach, jak "Jason Bourne", "Jak wytresować smoka" (1 i 2), "Jumper", "Hancock" czy "Happy Feet: Tupot małych stóp".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej