Johnny Depp dla Matildy Ledger

Johnny Depp dla Matildy Ledger
ZOBACZ GALERIĘ Johnny Depp dla Matildy Ledger

Johnny Depp dla Matildy Ledger

Johnny Depp, Colin Farrell i Jude Law zrzekli się aktorskich honorariów na rzecz córki Heatha Ledgera.

Trzej gwiazdorzy zastąpili tragicznie zmarłego kolegę na planie filmu "The Imaginarium of Doctor Parnassus" Terry'ego Gilliama. Panowie postanowili przekazać przeznaczone dla nich wynagrodzenie córce Ledgera, 2-letniej Matildzie.

- Ci trzej aktorzy wykazali się wielkim heroizmem, przyjmując tę rolę - zwraca uwagę Gilliam. - Nie często zdarza się, że w obliczu takiej tragedii uznani aktorzy postanawiają zrobić, co w ich mocy, żeby pomóc. Przyjechali, wykonali pracę, umożliwili ukończenie filmu i nie wzięli za to pieniędzy. Pieniądze trafią do córki Heatha. To niezwykłe.

Depp, Farrell i Law wcielili się w postać, nad którą Ledger pracował przed śmiercią. Każdy z aktorów przedstawia bohatera w trakcie podróży przez jeden z trzech wymiarów, do których dostęp umożliwia magiczne zwierciadło.

Premiera filmu "The Imaginarium of Doctor Parnassus" planowana jest na rok 2009.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej