Johnny Depp i Javier Bardem potworami w "Dark Universe"

Johnny Depp i Javier Bardem potworami w "Dark Universe"
ZOBACZ GALERIĘ Johnny Depp i Javier Bardem potworami w "Dark Universe"

Johnny Depp i Javier Bardem potworami w "Dark Universe"

Johnny Depp i Javier Bardem zagrają w nowym cyklu studia Universal, "Dark Universe", w którym spotkają się rozmaite potwory.

Studio Universal już wcześniej ogłosiło cykl poświęconego różnym klasycznym potworom, które pod koniec spotkają się w jednym dziele. Teraz wiemy, że będzie to "Dark Universe". Serię inauguruje "Mumia", którą zobaczymy na ekranach od 9 czerwca 2017 roku.

Depp wcieli się w postać Niewidzialnego człowieka (The Invisible Man), a Bardem w potwora Frankensteina. Dołączają oni do Toma Cruise'a, Sofii Boutella i Russella Crowe'a, czyli gwiazd nadchodzącej "Mumii". Zdjęcie obsady pojawiło się na Twitterze. Pod tym adresem można natomiast sprawdzić zapowiedź "Dark Universe". - Witajcie w nowym świecie bogów i potworów - głosi hasło reklamowe.

Po "Mumii" poznamy "Narzeczoną Frankensteina" ("Bride of Frankenstein"). Obraz w reżyserii Bila Condona doczeka się premiery 14 lutego 2019 roku.

Johnny'ego Deppa i Javiera Bardema jeszcze w tym miesiącu, od 26 maja, będzie można zobaczyć w produkcji "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej