Johnny Depp koncertuje ze Stone Temple Pilots

Johnny Depp koncertuje ze Stone Temple Pilots
ZOBACZ GALERIĘ Johnny Depp koncertuje ze Stone Temple Pilots

Johnny Depp koncertuje ze Stone Temple Pilots

Johnny Depp pojawił się na scenie podczas koncertu Stone Temple Pilots.

Amerykański aktor podczas koncertu w Santa Clarita, w Kalifornii zagrał na gitarze w dwóch piosenkach: "Sex Type Thing" oraz w coverze MC5 "Kick Out the Jams". Amatorski zapis fragmentu występu można zobaczyć poniżej.

Pojawienie się na scenie Johnny'ego Deppa nie było bynajmniej spontanicznie. Kilka dni temu na Twitterze Roberta DeLeo, basisty Stone Temple Pilots, opublikowano zdjęcie z próby, w której uczestniczył aktor.

Johnny Depp i Robert DeLeo udzielają się razem w grupie The Hollywood Vampires, którą tworzą także Alice Cooper i Joe Perry. Aktora można też było oglądać na scenie u boku Bono czy w teledyskach Marilyna Mansona.

Johnny'ego Deppa niedawno można było podziwiać w filmie "Morderstwo w Orient Expressie". Aktor ostatnio zajęty był na planie serialu "Labyrinth".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej