Johnny Jewel komponuje dla Rashidy Jones i Jamesa Franco

Johnny Jewel komponuje dla Rashidy Jones i Jamesa Franco
ZOBACZ GALERIĘ Johnny Jewel komponuje dla Rashidy Jones i Jamesa Franco

Johnny Jewel komponuje dla Rashidy Jones i Jamesa Franco

Johnny Jewel znany z zespołu Chromatics przygotował kolejny soundtrack, tym razem do filmu "Don't Come Back From the Moon" z Rashidą Jones i Jamesem Franco.

Dzieło opowiada o małym miasteczku, które zmienia się w opuszczone miejsce niczym ze snu, po tym jak koleni mężczyźni zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach, pozostawiając swe dzieci.

W obrazie występują James Franco, Rashida Jones i Jeffrey Wahlberg. Niezależny dramat jest reżyserskim debiutem Bruce'a Thierry'ego Cheunga.

Johnny Jewel i grupa Chromatics wystąpili w dwugodzinnym premierowym odcinku cyklu "Twin Peaks" Davida Lyncha. Ich muzyka znajdzie się też na soundtracku do serialu, który ukaże się 8 czerwca.

Johnny Jewel to amerykański producent, kompozytor i artysta sztuk wizualnych. Na scenie obecny jest od połowy lat 90. W 2015 roku zrealizował soundtrack do filmu "Lost River" Ryana Goslinga.

Chromatics łączą synthpopowe dźwięki i postpunkową stylistykę, dodając wpływy italo disco. Ich utwory można było usłyszeć w serialach "Plotkara" czy "Bates Motel" oraz filmie "Drive". Ostatni longplay formacji z Portland to "Kill for Love" z marca 2012 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej