Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno handlują kokainą dla Catherine Zety-Jones

Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno handlują kokainą dla Catherine Zety-Jones
ZOBACZ GALERIĘ Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno handlują kokainą dla Catherine Zety-Jones

Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno handlują kokainą dla Catherine Zety-Jones

Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno oraz Óscar Jaenada i Mehdi Dehbi dołączyli do obsady filmu "The Godmother".

Projekt opowie o kobiecie uznawanej za matkę chrzestną kokainy. Griselda Blanco, znana też jako La Madrina lub Czarna wdowa była jedyną jak do tej pory w historii handlu narkotykami szefową mafii parającą się tym przestępczym procederem w latach 70. i 80. ubiegłego stulecia. Jej sieć, którą sterowała nawet będąc w więzieniu, dostarczała narkotyki z Kolumbii do Miami. Za swą działalność Blanco została w 1986 roku skazana przez sąd w Los Angeles na karę śmierci. Była pierwszą kobietą w historii USA skazaną na krzesło elektryczne. Do egzekucji jednak nie doszło. Blanco spędziła 18 lat w więzieniu, a w 2004 roku została deportowana do Kolumbii.

W roli głównej pojawi się Catherine Zetę-Jones. Na razie nie wiadomo, kogo zagrają nowi aktorzy. Obraz wyreżyseruje Eva Sorhaug.

Za produkcję filmu odpowiedzialni są Branko Lustig (m.in. "Lista Schindlera") i Daniela Cretu ("The Third Wish"). Wesprze ich Nicholas Pileggi, autor "Chłopców z ferajny", "Kasyna" i "Amerykańskiego gangstera". Autorem scenariusza jest Frank Baldwin.

Jon Bernthal zagrał ostatnio w "Furii", Catalina Sandino Moreno znana jest z obrazu "Che", Óscar Jaenada pojawił się w filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", a Mehdi Dehbi w obrazie "Bardzo poszukiwany człowiek".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej