Jonah Hill i Rooney Mara u Gusa Van Santa

Jonah Hill i Rooney Mara mają dołączyć do obsady nowego filmu Gusa Van Santa - "Don't Worry, He Won't Get Far on Foot". Wcześniej rolę przyjął Joaquin Phoenix.

Produkcja ma być biografią wyjątkowego artysty - dotkniętego porażeniem mózgowym rysownika, Johna Callahana. W głównej roli pojawi się prawdopodobnie sam Phoenix, który pracował z Gusem Van Santem przy obrazie "Za wszelką cenę". Jonah Hill i Rooney Mara na razie prowadzą rozmowy dotyczące angażu, ale jeszcze nie podpisali żadnego kontraktu.

John Callahan, po wypadku, którego doznał w wieku 21 lat, został częściowo sparaliżowany. Wówczas zajął się rysowaniem - trzymając ołówek między dwiema rękami. Jego prace cechował czarny humor. W końcu zostały one opublikowana na łamach "The New Yorkera", "Penthouse'a" i "Playboya". Zmarł w 2010 roku.

Film wyprodukują Charles-Marie Anthonioz, Mourad Belkeddar i Nicolas Lhermitte. Za podstawę scenariusza posłuży autobiografia Callahana. Hollywood już wcześniej, od publikacji książki w 1989 roku, interesowało się artystą. Był nawet pomysł, żeby zagrał go Robin Williams.

Jonah Hilla mogliśmy ostatnio oglądać w filmach "Ave, Cezar!" oraz "Rekiny wojny". Z kolei Rooney Mara gości na naszych ekranach obecnie w obrazie "Lion. Droga do domu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej