Joseph Gordon-Levitt opuszcza galaktykę dla "Sin City"

Joseph Gordon-Levitt opuszcza galaktykę dla "Sin City"
ZOBACZ GALERIĘ Joseph Gordon-Levitt opuszcza galaktykę dla "Sin City"

Joseph Gordon-Levitt opuszcza galaktykę dla "Sin City"

Joseph Gordon-Levitt zagra jedną z głównych ról w filmie "Sin City: A Dame to Kill For".

Aktor oficjalnie potwierdził, że wycofał się z rywalizacji o główną rolę w obrazie "Guardians Of The Galaxy", aby zagrać w nowym filmie Roberta Rodrigueza. Gordon-Levitt wcieli się w postać Johnny'ego, hazardzisty, który potajemnie planuje zniszczyć swojego znienawidzonego wroga. Rolę pierwotnie oferowano Johnny'emu Deppowi.

- Wybrałem "Sin City", bo bardzo podobał mi się pierwszy film, a dokładniej to, jak użyto w nim efektów specjalnych - tłumaczy Gordon-Levitt. - Nie wykorzystano ich po to, aby nieprawdziwe wyglądało na prawdziwe, ale po to, aby stworzyć ulepszony świat nieobciążony wyglądem i poczuciem realności. Poza tym takiego twardziela można zagrać tylko u Rodrigueza.

W sequelu "Sin City" wystąpią ponadto Mickey Rourke, Jessica Alba, Clive Owen, Bruce Willis, Jaime King, Rosario Dawson, Jamie Chung i Dennis Haysbert. Premiera planowana jest na październik tego roku.

Josepha Gordona-Levitta mogliśmy podziwiać ostatnio w dramacie "Lincoln".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej