Josh Brolin walczy z ogniem

Josh Brolin walczy z ogniem
ZOBACZ GALERIĘ Josh Brolin walczy z ogniem

Josh Brolin walczy z ogniem

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Only the Brave" Josepha Kosinskiego z Joshem Brolinem w jednej z głównych ról.

Przypomnijmy, że akcja filmu oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, do których doszło w lipcu roku 2013 w czasie pożaru w Yarnell Hill w Arizonie. Las płonął przez dwa tygodnie. W walce z ogniem śmierć poniosło 29 strażaków.

Bohaterami filmu są śmiałkowie z Prescott Fire Department, dokładnie z jednostki Granite Mountain Hotshots, którzy specjalizują się w gaszeniu pożarów w lasach.

W zwiastunie, który obejrzeć można na YouTube, Josh Brolin dowodzi grupą śmiałków. Przygotowuje ich na największe niebezpieczeństwo. Widać, że sam wiele przeżył.

Joseph Kosinski wyreżyserował film na podstawie scenariusza Kena Nolana. W obrazie grają również Jeff Bridges, James Badge Dale, Taylor Kitsch i Jennifer Connelly. Amerykańska premiera planowana jest na 20 października.
Tagi: Josh Brolin

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej