Josh Gad też pojedzie Orient Ekspresem

Josh Gad dołączył do obsady adaptacji kryminału Agathy Christie "Morderstwo w Orient Expressie". Projekt kręci Kenneth Branagh.

Kryminał opublikowany został w roku 1934. Opowiada o morderstwie w słynnym pociągu. Podejrzanych jest wielu.

Powieść interesuje filmowców już od dawna. Jedna z najsłynniejszych wersji ekranowych powstała w roku 1974. Wówczas po powieść sięgnął Sidney Lumet, przedstawiając ją z udziałem Alberta Finneya, Lauren Bacall, Ingrid Bergman, Jacqueline Bisset, Johna Gielguda i Seana Connery'ego. Film otrzymał sześć nominacji do Oscara (statuetkę odebrała Bergman).

W nadchodzącym obrazie Kenneth Branagh sam ma zagrać inspektora Poirota. Josh Gad wcieli się w Hectora MacQueena, sekretarza pana Ratchetta (Johnny Depp). W obsadzie znajdą się również Daisy Ridley, Judi Dench, Leslie Odom, Michael Pena i Michelle Pfeiffer.

Josh Gad to komediowy aktor znany z filmów "Miłość i inne używki", "Polowanie na drużbów" czy "Piksele". Użyczał też głosu w przebpju "Kraina lodu" czy animacji "Angry Birds".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej