Josh Lucas spiskuje z Masonami

Josh Lucas spiskuje z Masonami
ZOBACZ GALERIĘ Josh Lucas spiskuje z Masonami

Josh Lucas spiskuje z Masonami

Josh Lucas zagra główną rolę w thrillerze \"God\'s Spy\".

Reżyserem brytyjsko-kanadyjskiej koprodukcji będzie Andy Morahan. Inspirowany prawdziwą historią film opowie o wydarzeniach, które doprowadziły do śmierci włoskiego bankiera, Roberto Calviego. Jego ciało, wiszące z londyńskiego mostu Blackfriars, znaleziono w 1982 roku.

Lucas wcieli się w postać młodego maklera z Wall Street, który jest w rzeczywistości jezuitą działającym incognito. Bohater ma za zadanie poznać prawa rządzące rynkiem, aby móc wziąć udział w finansowym spisku. W konspirację zaangażowane są watykański bank, CIA, mafia oraz członkowie loży wolnomularskiej.

Scenariusz do obrazu napisał Bria Phelan. Produkcją zajmie się Lovett Bickford. W roli producenta wykonawczego wystąpi Kim Leggatt. Budżet przedsięwzięcia określono na 15 milionów dolarów. Zdjęcia powstaną w roku 2008 w Montrealu. Do obsady dołączą także Peter O\'Toole, Jordi Molla i Giancarlo Giannini.

Josha Lucasa mogliśmy podziwiać w czerwcu 2006 roku w dramacie \"Posejdon\".


OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej