Joshua Jackson mężem Ruth Wilson

Joshua Jackson dołączył do obsady serialu "The Affair" stacji Showtime.

Bohaterem cyklu będzie Noah, przykładny mąż, ojciec czworga dzieci i nauczyciel w nowojorskiej szkole średniej. Jego świat wywraca się do góry nogami, gdy na jego drodze staje kobieta jego marzeń, druga połowa, której szukał całe życie. "Serial zgłębi życie dwóch małżeństw oraz romans, który zmienia wszystko - wraz z trudnymi konsekwencjami", obiecują twórcy projektu.

Jackson wcieli się w postać Cole'a, kowboja prowadzącego należące od lat do jego rodziny rancho na Long Island. Jego żoną jest Allison (Ruth Wilson), młoda kobieta pracująca w restauracji serwującej naleśniki, która stara się poukładać życie po osobistej tragedii. Związek pary się komplikuje, kiedy Allison wdaje się w romans z Noah (Dominic West), nowojorczykiem, który wraz z rodziną spędza w pobliżu wakacje.
W obsadzie znalazła się także Maura Tierney, która zagra żonę głównego bohatera.

Autorką scenariusza jest Sarah Treem. Narracja będzie prowadzona zarówno z męskiego, jak i żeńskiego punktu widzenia. Reżyserią zajmie się Mark Mylod ("Shameless - Niepokorni").

Joshua Jackson znany jest z seriali "Jezioro marzeń" czy "Fringe: Na granicy światów" oraz z filmów "Szkoła uwodzenia" i "Żądze i pieniądze".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej