Joshua Jackson przynosi kwiaty Katie Holmes

Joshua Jackson przynosi kwiaty Katie Holmes
ZOBACZ GALERIĘ Joshua Jackson przynosi kwiaty Katie Holmes

Joshua Jackson przynosi kwiaty Katie Holmes

Joshua Jackson martwi się o stan zdrowia swojej byłej dziewczyny, Katie Holmes.

Aktor odwiedził byłą partnerkę w Nowym Jorku. Holmes, która przygotowuje się obecnie do debiutu na Broadwayu, wyglądała w ostatnich dniach na przemęczoną i zestresowaną, więc Jackson, który do dziś utrzymuje z nią kontakt, pojawił się w Nowym Jorku z bukietem kwiatów.

- Katie jest bardzo chuda i wygląda na zdołowaną, więc Joshua, jak każdy dobry przyjaciel, postanowił sprawdzić, czy u niej wszystko w porządku - zdradza informator pisma "Grazia". - Nie widzieli się od jakiegoś czasu i Joshua po prostu się martwił. Pojawił się ni stąd, ni zowąd, z wielkim bukietem kwiatów. Katie była zszokowana, ale równocześnie bardzo zadowolona, że go widzi. To była wspaniała niespodzianka.

Katie Holmes i Joshua Jackson poznali się na planie serialu "Jezioro marzeń". W 1998 roku postanowili się rozstać. Aktorka jest obecnie żoną Toma Cruise'a, a jej były partner - chłopakiem Diane Kruger.

Filmografię Katie Holmes zamyka rola w komedii "Skok na kasę". Joshua Jackson ukończył niedawno pracę na planie filmu "One Week".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej