"Judy": Renée Zellweger śpiewa z Samem Smithem oraz Rufusem Wainwrightem

"Judy": Renée Zellweger śpiewa z Samem Smithem oraz Rufusem Wainwrightem
ZOBACZ GALERIĘ "Judy": Renée Zellweger śpiewa z Samem Smithem oraz Rufusem Wainwrightem

"Judy": Renée Zellweger śpiewa z Samem Smithem oraz Rufusem Wainwrightem

Na album z muzyką z filmu "Judy" trafią duety Renée Zellweger z Samem Smithem oraz Rufusem Wainwrightem.

Film, którego premiera odbędzie się na świecie 27 września, jest oparty na życiu Judy Garland i jej ostatnich koncertach w Londynie późnych lat 60. Zdobywczyni nagrody Akademii, Renée Zellweger wspólnie z Samem Smithem stworzyli unikatową wersję przeboju Garland zatytułowanego "Get Happy", a z Rufusem Wainwrightem przepiękną wersję świątecznego przeboju "Have Yourself A Merry Little Christmas". Oba nagrania powstały specjalnie na potrzeby filmu.

- Kiedy miałem 17 lat, robiłem pracę o Judy Garland na moje studia filmowe. Totalnie zauroczyłem się jej życiem i historią - wspomina Sam Smith. - Judy momentalnie stała się jedną z ikon mojego życia. Była jedną z najodważniejszych i najpiękniejszych osób, a jej wrażliwość na sztukę wciąż wywołuje u mnie gęsią skórkę, tak jak za pierwszym razem, gdy ją usłyszałem. To był prawdziwy zaszczyt zaśpiewać z Renée. Nikt tak jak ona nie potrafiłby tego zrobić. Mam nadzieję, że wszyscy pokochają ten film tak samo jak ja.

- Judy Garland jest siłą stale obecną w moim życiu. "Czarnoksiężnik z Krainy Oz" był podstawą kultury, na której wyrosłem - dodaje Rufus Wainwright. - To niesamowite wrócić do tych czasów za pomocą filmu i mieć w tym swój udział poprzez duet z Renée. Jej wykonanie w filmie, który skupia się na miłości i wielkiej hojności, jaką Judy Garland miała dla całego świata, jest znakomite. Przypomina mi, jak unikatowe było jej życie i jak wyjątkową była artystką.

"Judy" zawiera nagrania najpopularniejszych przebojów Judy Garland, które stały się klasyką filmu i teatru: ‎"For Once in My Life", "Come Rain or Come Shine" i "Over the Rainbow".

Ogłoszona na 27 września premiera soundtracku "Judy" przypada w 50. rocznicę jej przedwczesnej śmierci w 1969 roku oraz 80 lat od jej występu w kultowym "Czarnoksiężniku z Krainy Oz" z 1939 roku. Soundtrack zostanie wydany nakładem macierzystej wytwórni Judy Garland, Decca Records.

Tracklista "Judy":

1.By Myself
2. Get Happy (duet z Samem Smithem)
3. For Once in My Life
4. Zing Went the Strings
5. You Made Me Love You
6. Talk of the Town
7. Come Rain or Come Shine
8. Have Yourself a Merry Little Christmas (duet z Rufusem Wainwrightem)
9. The Trolley Song
10. The Man That Got Away
11. San Francisco
12. Over The Rainbow

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej