Julia Roberts w Amazonie

Julia Roberts w Amazonie
ZOBACZ GALERIĘ Julia Roberts w Amazonie

Julia Roberts w Amazonie

Już wkrótce Julię Roberts będzie można podziwiać w Amazonie w serialu "Homecoming". Platforma zamówiła od razu dwa sezony.

Za realizację - jako reżyser i producent wykonawczy - odpowiada Sam Esmail ("Mr. Robot"). Scenariusz na podstawie własnego podcastu Gimlet Media napisali Eli Horowitz i Micah Bloomberg. Produkcja opisywana jest jako psychologiczny thriller. Głównymi bohaterami są specjalistka z tajnej organizacji rządowej (w tej roli Julia Roberts) i żołnierz, który chce wrócić do cywila.

W podcaście opowieść przedstawiana jest za pomocą rozmów telefonicznych, sesji terapeutycznych oraz zasłyszanych rozmów. W tej produkcji swoich głosów użyczają Catherine Keener (jako specjalistka), Oscar Isaac (jako żołnierz), David Schwimmer, Amy Sedaris i David Cross.

Julia Roberts nie tylko wystąpi w serialowej wersji, ale będzie także jej producentką wykonawczą. Przypomnijmy, że na dużym ekranie gwiazdę można było stosunkowo niedawno oglądać w "Zakładniku z Wall Street". Niedługo do kin ma wejść kolejny film z jej udziałem - "Cudowny chłopak".

"Homecoming" ma być prezentowane globalnie na platformie Amazon Prime Video.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej