Juliette Binoche z Robertem Pattinsonem w Polsce

Juliette Binoche z Robertem Pattinsonem w Polsce
ZOBACZ GALERIĘ Juliette Binoche z Robertem Pattinsonem w Polsce

Juliette Binoche z Robertem Pattinsonem w Polsce

Juliette Binoche dołączyła do obsady filmu science fiction "High Life", który powstanie m.in. w Polsce. W obsadzie znaleźli się już Robert Pattinson i Patricia Arquette.

Obraz opowiadać będzie o grupie skazańców wysłanych w misję kosmiczną poza granice naszego układu słonecznego. W trakcie wyprawy na jej uczestnikach przeprowadzane są eksperymenty mające sprawdzić możliwość poczęcia i utrzymania życia w warunkach pozaziemskich. Zamknięty w przestrzeni kosmicznego statku, mający opinię twardziela Monte (Robert Pattinson) odkrywa w sobie nieznane dotąd uczucie - miłość do urodzonej w wyniku zabiegu in vitro córki.

Do obsady dołączyli teraz Juliette Binoche ("Angielski pacjent", "Trzy kolory: Niebieski", "Ghost in the Shell"), André Benjamin ("American Crime"), Lars Eidinger ("Sils Maria"), Agata Buzek ("Rewers"), Ewan Mitchell ("The Last Kingdom"), Jessie Ross ("The Frankenstein Chronicles") i Claire Tran ("Valerian i miasto tysiąca planet", "Lucy").

Za kamerą stanie Claire Denis, wielokrotnie nagradzana francuska reżyserka, która doświadczenie zawodowe zdobywała na planach Costy-Gavrasa, Jima Jarmuscha i Wima Wendersa. Scenariusz "High Life" to dzieło samej Denis oraz Zadie Smith i Nicka Lairdema. Za zdjęcia do filmu odpowiadać będzie Agnes Godard.

Statek na potrzeby filmu zostanie zaprojektowany przez cenionego artystę Olafura Eliassona.

Muzyką zajmie się Stuart Staples, członek zespołu Tindersticks, który miał już szansę współpracować z reżyserką.

Juliette Binoche ostatnio można było podziwiać w filmach "Ghost in the Shell" oraz "mamy2mamy".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej