"Jurassic World" bez doktora Alana Granta

W nowym filmie z serii "Park jurajski" zabraknie Sama Neilla.

W poprzednich odsłonach aktor wcielał się w postać doktora Alana Granta. Niestety, bohater nie pojawi się w nowym filmie, "Jurassic World".

- Jestem pewien, że to będzie świetny film, ale nie jestem tam potrzebny - oznajmił Neill. - Twórcy postawili na nowych aktorów i nowe rozwiązania. Nie odmówiłbym roli w tej produkcji, ale niestety nie dostałem takiej propozycji. Życzę wszystkiego dobrego nowej ekipie.

Przypomnijmy, że akcja czwartej części "Parku Jurajskiego" rozgrywać się będzie 22 lata po wydarzeniach z oryginalnego filmu. Bohaterowie ponownie znajdą się na znanej z poprzednich filmów fikcyjnej wyspie Isla Nublar. John Hammond spełnił swoje marzenie - wyspa stała się parkiem rozrywki, który każdego roku przyciąga 10 milionów gości. Z pozoru wydaje się, że w przybytku zadbano o wszelkie środki bezpieczeństwa, jednak szybko okazuje się, że natury nie da się tak łatwo okiełznać.

W obsadzie znaleźli się Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins, Nick Robinson i Chris Pratt. Za produkcję odpowiada Steven Spielberg, a za reżyserię - Colin Trevorrow. Premiera planowana jest na czerwiec 2015 roku.

Sama Neilla można było ostatnio podziwiać w serialu "Peaky Blinders".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej