Justin Long nie chce umierać w Kanadzie

W sieci zadebiutował klip z komediowego horroru "Tusk" Kevina Smitha.

Przypomnijmy, że reżyser i scenarzysta Kevin Smith wpadł na pomysł nakręcenia filmu, kiedy przypadkowo natknął się na nietypowe ogłoszenie w gazecie. Pewien mężczyzna szukał współlokatora i oferował mieszkanie za darmo, pod warunkiem, że lokator będzie przebierał się w ciągu dnia za morsa. Mężczyzna argumentował, że jego potrzeby wynikają z faktu, iż spędził pół roku na morzu wyłącznie w towarzystwie morsa, który stał się jego najlepszym przyjacielem.

Smith postanowił wykorzystać tę ideę i przekształcić ją w horror o szalonym naukowcu (Michael Parks), który dokonuje eksperymentów chirurgicznych na niewinnym dziennikarzu internetowym (Justin Long). Celem psychopatycznego badacza jest stworzenie hybrydy człowieka i morsa.

Fragment filmu, w którym Justin Long rozpaczliwie prosi o pomoc i z przerażeniem wyznaje, że nie chce umierać w Kanadzie, można sprawdzić pod tym adresem.

W obsadzie horroru znaleźli się także Haley Joel Osment i Genesis Rodriguez. W niewielkim epizodzie zagrała również Lily-Rose Melody Depp, czyli córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis.

Światowa premiera obrazu "Tusk" odbyła się podczas trwającego obecnie Toronto International Film Festival (4-14 września). Film trafi do regularnej dystrybucji w Stanach Zjednoczonych już 19 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej