Justin Timberlake i Jessica Biel mają problemy?

Justin Timberlake i Jessica Biel mają problemy?
ZOBACZ GALERIĘ Justin Timberlake i Jessica Biel mają problemy?

Justin Timberlake i Jessica Biel mają problemy?

Małżeństwo Justina Timberlake'a i Jessici Biel może przeżywać kryzys.

Aktorka nie pojawiła się ani w czasie prób, ani w czasie nagrania ostatniego programu "Saturday Night Live" z udziałem jej męża. Justin Timberlake bawił się dobrze nie tylko na planie, ale także na przyjęciu po zakończeniu zdjęć. Został na nim aż do godziny 5 nad ranem. Wokalista nie miał również na palcu obrączki, ani nie rozmawiał ze znajomymi na temat swojej żony.

Przypomnijmy, że jeszcze na wiosnę mijającego roku Timberlake oświadczył, że ślub z Jessicą Biel to najlepsza decyzja, jaką podjął w życiu. Para jest małżeństwem od października 2012 roku.

W marcu ukazał się nowy album Timberlake'a, "The 20/20 Experience". Aktorski dorobek artysty zamyka film "Co jest grane, Davis?". Biel natomiast ostatnio zagrała w obrazie "Nailed".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej