Justin Timberlake i Kate Winslet razem na plaży

Justin Timberlake w staromodnym stroju kąpielowym i Kate Winslet w brzydkiej, beżowej spódnicy. W takich strojach artyści pracują na planie nowego filmu Woody'ego Allena.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z niezatytułowanego jeszcze obrazu. 35-letni wokalista w najnowszej produkcji Allena wciela się w ratownika. O roli 40-latki nic nie wiadomo, ale na zaprezentowanych zdjęciach widać artystów podczas intymnej rozmowy na plaży.

Fotki znajdują się pod tym adresem.

Jak zwykle w przypadku dzieł Allena szczegóły dotyczące fabuły owiane są tajemnicą. Ujawniono jedynie, iż akcja toczyć będzie się w latach 50. Udział potwierdzili również James Belushi i Juno Temple.

Letty Aronson i Edward Walson produkują razem z Allenem, który staje za kamerą i odpowiada za scenariusz.

Woody Allen ostatnio zajęty był swoim pierwszym serialem "Crisis in Six Scenes". W kinach niedawno gościł jego poprzedni film "Śmietanka towarzyska".

Justin Timberlake ostatnio równolegle prowadzi karierę wokalną i aktorską. Wziął udział w animacji "Trolle", do której nagrał też piosenki.

Ostatnie filmy Kate Winslet to "Zbuntowana", "Steve Jobs", "Projektantka", "Psy mafii" i czekający na premierę "Collateral Beauty".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej