Justin Timberlake złożył Prince'owi hołd na Super Bowl

Justin Timberlake złożył Prince'owi hołd na Super Bowl
ZOBACZ GALERIĘ Justin Timberlake złożył Prince'owi hołd na Super Bowl

Justin Timberlake złożył Prince'owi hołd na Super Bowl

Nie było hologramu, ale Justin Timberlake - w pewien sposób - zaśpiewał z Prince'em w przerwie meczu Super Bowl.

Justin Timberlake był tegoroczną muzyczną gwiazdą sportowej imprezy, która odbyła się w Minneapolis, w stanie Minnesota. Podczas swego show, którego główną atrakcją była wyrafinowana choreografia, wokalista złożył też hołd Prince'owi.

W miksie piosenek, które wykonał 37-letni gwiazdor znalazła się też " Would Die 4 U" z repertuaru Prince'a. Gdy Justin zaintonował utwór na białym fortepianie, rozłożona została wielka, biała płachta, na której wyświetlono obraz Prince'a. Nie był to hologram, jak wcześniej donoszono, lecz audio-wizualna projekcja.

Ponadto widzowie usłyszeli fragmenty hitów Timberlake'a - "Rock Your Body", "Señorita", "SexyBack", "My Love", "Cry Me a River", "Suit & Tie" "Until the End of Time", "Mirrors", a na finał "Can’t Stop the Feeling!".

Cały występ można obejrzeć poniżej.

Prince zmarł 21 kwietnia 2016 roku w wieku 57 lat. Do najważniejszych albumów Amerykanina należą "Purple Rain", "1999", "Dirty Mind", "Sign O' The Times", "Controversy", "Lovesexy" i "Diamonds And Pearls". Prince zdobył siedem nagród Grammy, Złoty Glob i Oscara za muzykę z filmu "Purpurowy deszcz". W 2004 roku został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Jego najnowszy album, "Man of the Woods", miał premierę 2 lutego.

Amerykanin równolegle prowadzi aktorską karierę. Ostatnio zajęty był na planie obrazu "Spinning Gold" o Neilu Bogarcie, współzałożycielu Casablanca Records oraz animacji "Trolle 2".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej